Smag & Sans 

- mad ud af huset og mad i huset

Gør det nemt for dig selv! Få maden lavet og leveret til din næste fest, så du kan være nærværende og afslappet sammen med dine gæster.
 
Smag & Sans leverer lækker mad - alt fra en lækker frokostkurv, maden til din veninde frokost eller firmafesten eller den store fabulerende 5-retters menu til en af livets store begivenheder.

Vi leverer mad både ud af huset og til arrangementer i huset fra 15-150 personer. Ring til mig, og vi kan snakke om hvilken mad, jeg vil foreslå til dit arrangement.
 
Maden er lavet fra bunden af fortrinsvis lokale råvarer. De sammensættes så smagene supplerer hinanden, er farverige - og altid imponerer dine smagsløg! 

Galleri

Snapshots af forskellige retter lavet af Smag & Sans

Se mad fotos Se eksempler på menuer
Flotte smagfulde anretninger

Mad med smag

Mad ud af huset eller til fest i huset.

Se eksempler på menu, men kontakt mig endelig for en snak, så i får en menu, der passer til jer. 

menu eksempler
Events i Vemb forsamlingshus

Kulturkassen

Er restaurant i dine rammer med alt: Kogekone, lækker mad lavet af de bedste råvarer og hertilhørende udsøgte vine, fortællinger, sang og dans + portræt af selskabet

Læs mere

Kontakt

Smag & Sans | Vemb Kultur- og Forsamlingshus
Kjærsvej 3, 7570 Vemb
Tlf: +45 2042 1418 
Mail:
info@smagogsans.dk

CVR: 30414527

Bliv medlem

Bliv en del af Kulturhusets venner og støt Vemb Kulturhus.

Bliv medlem

Sponsorer

LAG Struer-Holstebro, 
10-4, Jysk Energi, Sparekassen Thy og Holstebro Kommune

Følg os